Potřebujete zrelaxovat?

Na dovolenou se jezdí hlavně odpočívat a dovolovat si to, na co jindy není čas nebo peníze. Někdo odpočívá sportem, jiný si to raději užije pěkně v klidu. Písečnou pláž ani mořský příliv nabídnout neumíme, ale naše nabídka také není k zahození. Račte se podívat.

Vířivka

Kdo si chce užít pobyt ve wellness stylu, bude jistě nadšen z nové velké vířivky značky Canadian Spa. Umístili jsme ji do místnosti vedle bazénu, hned naproti sprchám a sauně. Vířivka disponuje bublinkami i silnými regulovatelnými tryskami, které vám poctivě rozmasírují celé tělo. K ovládání slouží dotykový displej. Občerstvení si můžete pohodlně odložit na obložení za vířivkou, buďte však velmi opatrní, ať nepřijde šampaňské na zmar. Vedle vířivky jsou dva velké žebříkové radiátory, které oceníte pro odložení oblečení a rozprostření osušek či županů. Vířivka má 37 °C.

Bazén 4 × 8 m

Chloubou vily Karolíny je krytý bazén přístupný přímo z obytné části domu. V prostoru o velikosti téměř 80 m2 je ukrytý bazén 4 × 8 m, který má 25 °C. Bazénová místnost se dá z jedné strany téměř celá otevřít a vzhledem k východnímu umístění do zahrady můžete začít den hned za rozbřesku. Ani noční typy nepřijdou zkrátka, protože místnost s bazénem je osvícena 12 světly s možností postupného zapínání a pro ty nejromantičtější povahy je zabudováno osvětlení i do stěny bazénu. Přes den zabavíte u bazénu své ratolesti a večer je váš. Extrémním vodomilům můžeme doporučit velké množství koupališť v okolí.

Finská sauna

Skalní příznivci saunování se neomezují na zimní měsíce a vědí, že benefity saunování jsou skryté v pravidelných návštěvách. Fanoušky saunování si u nás přijdou na své. Sauna je k dispozici a není žádný chudáček, pojme 4–8 osob podle toho, kolik komfortu si chcete dopřát. Dva prostorné sprchové kouty najdete hned vedle sauny. Stačí zapnout a můžete vypotit všechny toxiny i problémy, které jste si nastřádali.

Vinný sklípek

Láhev vína si můžete otevřít kdykoliv a kdekoliv, ale správné místo umocní chuť i prožitek. Pro opravdové vyznavače vína máme dobrou zprávu. V našem vinném sklípku můžete kdykoliv jen tak posedět, místa je dost pro všechny, nebo naplánovat řízenou degustaci. Klenuté stropy a stěny obložené lícovými cihlami vás okamžitě přenesou na jižní Moravu. Stačí zavřít oči, přivonět ke skleničce a můžete se v duchu procházet při západu slunce rozlehlými vinicemi.

Ping-pongový stůl

Ke správné dovolené patří i sport. Někdo rád běhá, jiný plave, někdo si rád zapinká. Zahrada je jako stvořená pro pohodový badmintonový mač, leč pro pravé znalce je k dispozici outdoorový ping-pongový stůl. Hrát mohou osamělé dvojice, ale tento krásný kousek sportovního náčiní si přímo říká o vilový turnaj. Někdo hraje, jiný fandí, ale na všechny čeká zasloužené osvěžení. Mimochodem, kdo zrovna nehraje, může běhat se džbánkem pro pivo do nedaleké hospůdky.

Zahradní altánek s houpačkou

I na Vysočině umí být léto pěkně slunné. V parných dnech asi není nic příjemnějšího, než chladný drink ve stinném koutě. Takové místo můžeme nabídnout všem milovníkům pohody. V jihovýchodní části zahrady je vám k dispozici prostorný zděný altánek (20 m²), který jsme pro letní sezónu vybavili kovovou houpačkou pro dvě osoby. Letní idyla začíná. Stačí sklenka něčeho dobře vychlazeného a můžete zdáli pozorovat dění v domě. Za teplých letních večerů altánek jistě využijete k vášnivým diskusím při sklence vína.

Střešní terasa

Snídaně v trávě rozhodně může být, ale snídaně na terase je pro mnohé o stupínek výš. Oběd na čerstvém vzduchu a nebo? Večer pod hvězdami! Zabalíte se do teplé deky a můžete zasněně pozorovat padající hvězdy. Pokud bude uvnitř teplo, vezměte s sebou všechny přátele a zahrajte si třeba Člověče nezlob se. Najednou zjistíte, že svítá, a je čas na další snídani.

Gril

Správná grilovačka patří k létu stejně jako dobře vychlazená sklenice piva. I na to jsme mysleli a připravili pro vás zahradní gril se vším potřebným příslušenstvím. Tedy dokonce grily dva. Preferujete pořádnou flákotu, nebo raději lehkou zeleninku? Kdo fandí Zdeňku Polhreichovi ví, že na grilu se dá připravit snad kromě zmrzliny úplně všechno. Ať už jste mistry v grilování a nebo jen hobíci, proč nevyužít možnosti provonět celý večer kouskem něčeho dobrého. S trochou fantazie překvapíte i své vegetariánské protějšky a kamarády. Každý chlap, který stojí za grilem, je králem večera.

Informace

Pár tipů pro malé i velké výletníky

V Karolíně se vám bude určitě líbit, ale kdo by chtěl zažít víc, může cestovat po okolí. Kdo hledá nějaký ten tip na výlet, nebude zklamaný ani zde. Vezměte tužku, papír a hurá plánovat.

Vila Karolína

Volné termíny!

Rezervujte si svůj týden pohody na Vysočině.
Jen několik kliků vás dělí od vaší letošní dovolené.

+420 606 190 021
rezervace@letonavysocine.cz